Laipni aicināti Schneider Electric tīmekļa vietnē

Laipni lūdzam mūsu tīmekļa vietnē!

Varat izvēlēties citu valsti, lai skatītu pieejamo produkciju, vai apmeklēt mūsu globālo tīmekļa vietni, lai skatītu informāciju par uzņēmumu.

Izvēlieties citu valsti vai reģionu

  • Default Alternative Text

   Iepazīstinām ar EcoStruxure™ Power

   Ar IoT savienojamie risinājumi vispusīgi uzlabos jūsu strāvas sadales sistēmu. Reāllaika dati un viedie analītikas risinājumi nodrošinās pilnīgu kontroli un efektīvu prognozējošo apkopi.

  • Default Alternative Text

   UZTICAMĪBA, glābjot dzīvības

   Uzbūvēt mūsdienīgi aprīkotu un ilgtspējīgu bērnu slimnīcu ir drosmīga ideja. Bērnu slimnīcā Nemours ārkārtas ģeneratori spēj atjaunot strāvas padevi 10 sekunžu laikā vai pat ātrāk, nodrošinot mediķiem tiešu, nepārtrauktu un UZTICAMU elektropadevi. To visu nodrošina Schneider EcoStruxure™ Power.

   Skatīties tagad
  • Default Alternative Text

   Nākotnes izmainīšana

   Pateicoties atvērtajai integrācijai, darbībām un analīzei reāllaikā, kā arī paaugstinātai kiberdrošībai, EcoStruxure Power izmanto visas jaunās iespējas, kuras nodrošina viedās ierīces un digitalizācija, lai uzlabotu uzticamību, drošību, efektivitāti, ilgtspējību un savienojamību.

   Skatieties video Aplūkojiet e-grāmatu

   EcoStruxure™ Power

   EcoStruxure™ Power nodrošina plaši pieejamas, drošas un energoefektīvas elektrosadales sistēmas zema un vidēja sprieguma infrastruktūrām. Mūsu energopārvaldības risinājumi ar IoT iespēju uzlabo savienojamību, reāllaika ekspluatācijas uzticamību un viedus analītikas risinājumus. Tas sniedz drošības sajūtu un ievērojamas finansiālas priekšrocības visdažādāko lielumu uzņēmumiem ar visdažādāko pieredzi tirgū.
   Sākotnēji cits teksts

   Strāvas padeve digitālajai nākotnei jau šodien

   Mūsu bezmaksas elektroniskajā pamācībā varat atklāt četrus mūsdienu strāvas sadales modeļa pārvaldības veidus, projektējot, būvējot, ekspluatējot vai uzturot ēkas un riskantas infrastruktūras. Uzzināt vairāk

   Fakti par EcoStruxure Power

   • Par līdz pat 15% samazinātas uzturēšanas izmaksas
   • Par līdz pat 10% samazināts energopatēriņš
   • Par līdz pat 15% samazinātas projektēšanas izmaksas
   Sākotnēji cits teksts
   • Jūsu elektrosistēmai ir kas sakāms EcoStruxure Power tai piešķirs balsi. Viedie paneļi ļauj attālināti pārraudzīt strāvas sadali, prognozēt tālākās darbības, diagnosticēt problēmas un kontrolēt aktīvus. Uzzināt vairāk par viedajiem paneļiem
   • Sākotnēji cits teksts
    Atklājiet visu sava uzņēmuma izaugsmes potenciālu EcoXpert ir godalgots partnerprogrammu līderis, kas ļauj partneriem attīstīt savus uzņēmumus un vienlaikus kļūt par uzticamu mūsu EcoStruxure™ arhitektūras un platformas daļu. Uzzināt vairāk par mūsu EcoXpert partnerprogrammu
   • Sākotnēji cits teksts
    Elektrības un tīklu sistēmas Palieliniet savu elektrotīkla sistēmu efektivitāti un aktīvas darbības laiku, izmantojot novatoriskus energopārvaldības risinājumus. Uzzināt vairāk
   • Sākotnēji cits teksts
    Energopārvaldība Uzlabojiet pieejamību un uzticamību un ietaupiet pūles un naudu, parūpējoties par energopatēriņa uzraudzību un kontroli. Uzzināt vairāk

   EcoStruxure jūsu uzņēmumam

   Optimizējiet enerģijas patēriņu, uzturiet veselīgu un produktīvu vidi, atjauniniet novecojušās iekārtas un aprīkojumu, un pieslēdzieties integrētajiem risinājumiem jebkurā laikā un vietā
   Uzzināt vairāk

   Mūsu klientu stāsti — EcoStruxure Power

   • Nemūras bērnu slimnīca

    Uzziniet, kā uzņēmums Schneider Electric, darbojoties aizkulisēs, ir nodrošinājis ekoloģisku un nepārtrauktu strāvas padevi Nemūras bērnu slimnīcā.

   • Ženēvas lidosta

    Lidostas elektrosadale ir modernizēta, palīdzot izvairīties no kavēšanās posmā no automašīnas novietošanas līdz izlidošanai.

   • Maison Manival

    Šī Francijas beķereja apliecina, ka Schneider savienojamības tehnoloģijas palīdz nodrošināt tradicionālu uzņēmumu ilgtspēju.

   • Melbourne Cricket Ground

    100 000 sēdvietu stadiona ekspluatācijas izmaksu un ietaupījumu uzraudzība reāllaikā.

   • Inovāciju samita vispasaules turneja

    Atklājiet mūsu inovāciju samitus un mācieties gūt panākumus strauji mainīgajā pasaulē! Pievienojieties nākamajam inovāciju samitam, kas norisināsies Parīzē no 5. līdz 6. aprīlim un kurā tiks apspriestas digitālās ekonomikas energoapgādes iespējas.

    Pievienojieties digitālajai revolūcijai!
    Default Alternative Text