Laipni aicināti Schneider Electric tīmekļa vietnē

Laipni lūdzam mūsu tīmekļa vietnē!

Varat izvēlēties citu valsti, lai skatītu pieejamo produkciju, vai apmeklēt mūsu globālo tīmekļa vietni, lai skatītu informāciju par uzņēmumu.

Izvēlieties citu valsti vai reģionu

  • Default Alternative Text

   Izpratne par EcoStruxure Platform

   Lietu interneta lietojumprogrammu pamats. Pārvērtiet savu savienoto biznesu, izmantojot mūsu pamata tehnoloģiju platformu

   Skatieties video
  • Default Alternative Text

   Jauns pētījums lietu interneta inovācijās

   Jauni atklājumi no MIT un Honkongas Zinātnes un tehnoloģiju universitātes piedāvā ieskatu nākotnē ar savienotām ierīcēm, energoefektīvām ēkām un viedām pilsētām.

  • Default Alternative Text

   Ieguldījums lietu interneta izglītībā

   Mēs esam sadarbojušies ar ESCP Europe, lai izveidotu IoT Chair sistēmu, garantējot, ka rītdienas līderi izprot mainīgo biznesa vidi lietu interneta laikmetā.

   Skatīties tagad

   EcoStruxure™ Platform

   Digitālais pamats, kas savieno klasē labākos OT risinājumus ar jaunāko IT tehnoloģiju jomā, lai atklātu, ko spējat paveikt ar savu darbu, un patiesi izmantotu lietu interneta potenciālu.
   • Sadarbības inovācija Digitālās pārveidošanas paātrināšana un mērogošana

    Schneider Electric sadarbības partneru novatoriskā digitālās savienības partneru, piemēram, Microsoft, Accenture, jaunuzņēmēju un klientu, ekosistēma nodrošina iespēju mērogot savu lietu interneta arhitektūru, EcoStruxure, lai apmācītu klientus digitālā ceļojumā. Deloitte ēkas The Edge izpētes gadījumā uzrādīti novatoriski digitālie risinājumi uzlabotai energoefektivitātei

   • Lietu interneta ekosistēmas optimizācija

    Mūsu atvērtā, uz standartiem balstīta pieeja tiek pastiprināta, mums sadarbojoties ar nozares standartu iestādēm, piemēram, Industrial Internet Consortium, IEEE un Open Interconnect Consortium un nodibinot partnerību ar nozares tehnoloģiju līderiem, piemēram, Microsoft, PTC, ARM, Dell, Cisco, Intel, Hewlett-Packard Enterprise, SIGFOX, Salesforce, Kinvey un IBM.

   • Industriālā lietu interneta (IIoT) vērtību atklāšana

    Cyril Perducat pievienojas sarunām nepiespiestā gaisotnē uzņēmumā Hardwired, lai diskutētu par IIoT, mākslīgo intelektu (AI) un vērtību, kādu EcoStruxure sniedz mūsu klientiem.

   • Izpratne par EcoStruxure Platform

    Lietu interneta lietojumprogrammu pamats. Pārvērtiet savu savienoto biznesu, izmantojot mūsu pamata tehnoloģiju platformu

    Uzziniet par EcoStruxure

    Atsevišķa lietu interneta sistēma, kas nodrošina konkurētspēju mūsdienu digitālajā pasaulē. EcoStruxure ir spēles noteikumu mainītājs. Atklājiet mūsdienu uzlaboto vērtību saistībā ar drošību, uzticamību, efektivitāti, ilgtspējību un savienojamību savam uzņēmumam.
    Lejupielādēt tūlīt

    EcoStruxure™ veiksmes stāsti