Laipni aicināti Schneider Electric tīmekļa vietnē

Laipni lūdzam mūsu tīmekļa vietnē!

Varat izvēlēties citu valsti, lai skatītu pieejamo produkciju, vai apmeklēt mūsu globālo tīmekļa vietni, lai skatītu informāciju par uzņēmumu.

Izvēlieties citu valsti vai reģionu

  • Default Alternative Text

   Mēs virzām INOVĀCIJAS

   Turklāt mēs to darām katrā EcoStruxure™ līmenī. Atklājiet, kā Schneider Electric īsteno drosmīgas idejas: INOVĀCIJU portfolio ir iekļautas IoT iespējas, izstrādājumu savienojamības risinājumi, pietuvinātā kontrole, lietotnes, analītika un citi pakalpojumi.

   Skatīties tagad
  • Default Alternative Text

   2020. gada mērķis: NULLES ATKRITUMU līmenis

   NULLES ATKRITUMU līmeņa sasniegšana ražošanā līdz 2020. gadam ir drosmīga ideja. Pateicoties Schneider EcoStruxure™, Whirlpool Corporation izmanto datus un ekspertu atbalstu, lai veicinātu un īstenotu savu ilgtspējības stratēģiju.

   Skatieties video
  • Default Alternative Text

   Inovāciju samita vispasaules turneja

   Lai nezaudētu konkurētspēju digitālajā ekonomikā, ir nepieciešamas drosmīgas idejas un inovācijas. Schneider Electric inovāciju samitu mērķis ir sagatavot jūs kļūt par līderi jaunajā ērā.

   Uzzināt vairāk

   EcoStruxure™: IoT-enabled architecture and platform

   EcoStruxure ir Schneider Electric izstrādāta un ar IoT saderīga, Plug and Play, atklāta, sadarbspējīga arhitektūra un platforma, kas paredzēta mājsaimniecībām, ēkām, datu centriem, infrastruktūrām un rūpniecībai.

   EcoStruxure nodrošina inovācijas visos līmeņos (savienojami izstrādājumi, malas pakalpojumu kontrole, lietotnes, analītikas risinājumi, pakalpojumi) 6 specializācijas nozarēs — elektroapgāde, IT, celtniecība, mašīntehnika, ražotnes un tīkls. Mēs klientiem piedāvājam drošību, uzticamību, darba efektivitāti, ilgtspēju un savienojamību.

   Mūsu klientu stāsti

   • ArcelorMittal

    Izmantojot Schneider EcoStruxure™ Plant, ArcelorMittal panāk labāku tērauda kvalitāti, videi draudzīgāku ražošanas procesu un produktivitāti 24 stundas diennaktī.

   • Hilton Garden Inn Dubai Mall of the Emirates

    Lielākā Hilton Garden Inn viesnīca ārpus ASV tagad ir viena no visefek tīvākajām un ilgtspējīgākajām Hilton filiālēm.

   • SA Power Networks

    Bez pārtraukumiem nodrošināt elektropadevi 1,5 miljoniem mājsaimniecību pat visspēcīgākajās vētrās — tā ir drosmīga ideja.

   • Telefónica

    Izmantojot Schneider EcoStruxure™ IT risinājumus, katrs uzņēmuma Telefónica Alcalá datu centra statīvs apstrādā iespaidīgus 14 kW, sniedzot uzticamus pakalpojumus.

   Skatīties | IoT: seriāls par digitālās ekonomikas energoapgādes iespējām

   IoT maina uzņēmumu un klientu mijiedarbības pamatprincipus. Mēs esam liecinieki vēl nebijušai pieejamībai novatoriskām tehnoloģijām, pieaugošām klientu prasībām un neaptveramiem datu apjomiem. Neviena nozare nepaliek novārtā. Šajā Schneider Electric sponsorētajā ekskluzīvajā CNBC seriālā ir aplūkotas tendences un tehnoloģijas, kas nodrošinājušas priekšnosacījumus pārejai uz digitālu ekonomiku.
   • Inovāciju samita vispasaules turneja

    Atklājiet mūsu inovāciju samitus un mācieties gūt panākumus strauji mainīgajā pasaulē! Pievienojieties nākamajam inovāciju samitam, kas norisināsies Parīzē no 5. līdz 6. aprīlim un kurā tiks apspriestas digitālās ekonomikas energoapgādes iespējas.

    Pievienojieties digitālajai revolūcijai!
    Default Alternative Text

   Fakti par EcoStruxure

   • 21 000 sistēmu integrēšanas risinājumu nodrošinātāju un partneru vienā ekosistēmā
   • 1,5 miljoni pārvaldītu aktīvu
   • 40+ komercializētu digitālo pakalpojumu
   Sākotnēji cits teksts

   Atklājiet EcoStruxure™

   EcoStruxure™ ir celmlauzis — atsevišķa, atklāta IoT sistēma, kas nodrošina konkurētspēju mūsdienu digitālajā pasaulē. Atklājiet drošības, uzticamības, efektivitātes, ilgtspējas un savienojamības priekšrocības, ko uzņēmumam sniedz lietu internets. Lejupielādēt tūlīt
   Sākotnēji cits teksts