Laipni aicināti Schneider Electric tīmekļa vietnē

Laipni lūdzam mūsu tīmekļa vietnē!

Varat izvēlēties citu valsti, lai skatītu pieejamo produkciju, vai apmeklēt mūsu globālo tīmekļa vietni, lai skatītu informāciju par uzņēmumu.

Izvēlieties citu valsti vai reģionu

  • Default Alternative Text

   2050: oglekli neradošas NĀKOTNES tehnoloģijas

   Orientēšanās uz oglekli neradošu NĀKOTNES tehnoloģiju izstrādi ir cēls mērķis. Atjauninot valsts novecojušo infrastruktūru, var nodrošināt ekoloģiski tīru elektroenerģiju miljoniem cilvēku. Enel gūst panākumus, izmantojot Schneider EcoStruxure™ Grid.

   Skatīties tagad
  • Default Alternative Text

   UZTICAMĪBA pat vētras laikā

   Elektrības nodrošināšana 1,5 miljoniem mājsaimniecību pat visskarbākajās vētrās ir drosmīga apņemšanās. Uzņēmums SA Power Networks izmanto Schneider EcoStruxure™, lai UZTICAMI uzraudzītu un pārvaldītu savu milzīgo tīklu un palīdzētu Dienvidaustrālijas iedzīvotājiem tikt galā pat ar visskarbākajiem laikapstākļiem.

   Skatieties video

   EcoStruxure™ Grid

   Nevainojama lokāla ražošana, integrēšana tīklā, pieprasījuma un piedāvājuma līdzsvarošana — EcoStruxure™ Grid veicina ilgtspējīgu tīklu efektivitāti.
   Sākotnēji cits teksts

   Atklājiet digitālā tīkla sniegtās iespējas

   Tīkla modernizācija un digitalizācija sniedz infrastruktūru izaugsmes iespējas. Šādi tiek uzlabota uzticamība, ilgtspēja, efektivitāte, drošība un sniegums. Lasīt emuāra ierakstu

   Fakti un tendences saistībā ar enerģiju

   • 75 miljardi ar IoT savienotu ierīču līdz 2025. gadam
   • 58% energoresursu pieprasījuma pieaugums visā pasaulē līdz 2040. gadam
   • 72% saules enerģijas cenas samazinājums kopš 2009. gada
   Sākotnēji cits teksts
   • Jaunā enerģijas pasaule Jaunā enerģijas pasaulē, ko virza dekarbonizācijas, decentralizācijas un digitalizācijas tendences, infrastruktūras ir pastāvīgi jāattīsta.
   • Enerģijas nākotnes iespējas ir klāt To, kā tiek ražota, piegādāta, sadalīta un patērēta elektroenerģija, nosaka digitalizācija, decentralizācija un dekarbonizācija. Skatiet vairāk mūsu galvenā stratēģiju direktora Emanuela Lagariges (Emmanuel Lagarrigue) intervijā kanālam Bloomberg — “Future of Energy Summit”.
   • Viedās tīklu sistēmas sasniedz pilnu potenciālu
    EcoStruxure elektroapgādes uzņēmumiem Gudri elektroapgādes uzņēmumi attīstās, ieguldot inteliģentos tīklos, jaunos uzņēmējdarbības modeļos un jaunos pakalpojumos klientiem un neaprobežojoties tikai ar peļņu no elektroenerģijas tirdzniecības. Uzzināt, kā
   • Siltumenerģija, elektrolīnijas un skaists saulriets
    Digitāla apakšstacija Mūsu jaunajā risinājumā ir apvienota sadarbspēja, kiberdrošība un savienojamība, kā arī tiek izmantots IoT, lai atvieglotu jūsu ikdienu un apkopotu reāllaika informāciju no visiem uzņēmuma līmeņiem aktīvu pārvaldībai. Uzzināt vairāk

   Atklājiet EcoStruxure™ Grid klientu stāstus

   • Inovāciju samita vispasaules turneja

    Atklājiet mūsu inovāciju samitus un mācieties gūt panākumus strauji mainīgajā pasaulē! Pievienojieties nākamajam inovāciju samitam, kas norisināsies Parīzē no 5. līdz 6. aprīlim un kurā tiks apspriestas digitālās ekonomikas energoapgādes iespējas.

    Pievienojieties digitālajai revolūcijai!
    Default Alternative Text