Laipni aicināti Schneider Electric tīmekļa vietnē

Laipni lūdzam mūsu tīmekļa vietnē!

Varat izvēlēties citu valsti, lai skatītu pieejamo produkciju, vai apmeklēt mūsu globālo tīmekļa vietni, lai skatītu informāciju par uzņēmumu.

Izvēlieties citu valsti vai reģionu

  • Default Alternative Text

   Uzticami dati DIGITĀLAI pasaulei

   Drošu mākoņpakalpojumu nodrošināšana ar vienu no pasaulē visaktīvāk izmantotajiem datu centriem ir drosmīgs mērķis. Ar Schneider EcoStruxure™ IT starpniecību Telefónica Alcalá datu centrs nodrošina uzticamus pakalpojumus, kas neatpaliek no klientu pieaugošajām DIGITĀLAJĀM prasībām. Viens tā statīvs spēj apstrādāt satriecošus 14 kW.

   Skatīties tūlīt
  • Default Alternative Text

   SAVIENOJAMĪBA lietus un saules laikā

   Nodrošināt 4000 skolēniem SAVIENOJAMĪBU ar pasaules klases izglītību — tā ir drosmīga ideja. Ar Schneider EcoStruxure™ IT palīdzību Bainbridge Island School District nodrošina savienojamību savās skolās tā, lai skolēni varētu mācīties gan lietus, gan saules laikā.

   Skatieties video
  • Default Alternative Text

   Datu centra modernizēšanas riska faktoru līdzsvarošana

   Datu centra modernizēšana nav viegls darbs. Sekmīgai modernizēšanai ir nepieciešams pareizs mākoņpakalpojumu, kopvietošanas un lokālo risinājumu apvienojums. Jūsu izvēle ievērojami ietekmēs uzņēmuma sniegumu.

   Piekļūt pārskatam
  • Default Alternative Text

   Jūsu nākamā lielā ideja

   Iztēlojieties: jums ienāk prātā lieliska ideja, un tā pēkšņi gūst atzinību visā pasaulē.
   Vai jūsu datu centrs ir gatavs jūsu nākamajai lielajai idejai?

   Skatīties video

   EcoStruxure™ IT

   Savienotā pasaulē svarīgas informācijas un datu aizsardzībai ir lielāka nozīme nekā jebkad agrāk. Parūpējieties, lai jūsu datu centra fizisko infrastruktūru varētu ātri pielāgot ar IoT un izaugsmi saistītajām nākotnes prasībām (gan attiecībā uz mākoņpakalpojumiem, gan malas pakalpojumiem), nesamazinot pieejamības un darbības efektivitāti.
   Sākotnēji cits teksts

   Atklājiet EcoStruxure datu centriem

   Uzziniet, kā, pievienoto ierīču datus pārveidojot par praktisku informāciju, jūsu datu centrs var kļūt elastīgāks, efektīvāks un jaudīgāks. Piekļūt tīmekļsemināram

   Fakti par EcoStruxure datu centriem

   • 30% infrastruktūru efektīvas izmantošanas pieaugums
   • 30% viltus trauksmju samazinājums
   • 60% ātrāka izvietošana
   Sākotnēji cits teksts
   • Datu centri un tīklu sistēmas

    Mēs esam vadošais uzņēmums, kas piedāvā fiziskās infrastruktūras risinājumus visam datu centram visa tā dzīves cikla ietvaros.

    Uzzināt vairāk
    Two men looking at laptop computer in a network data center, energy management software, energy efficiency.
   • Sākotnēji cits teksts
    Cloud un pakalpojumu nodrošinātāji Tā kā pieaug digitalizācijas mērogs un ātrums, mūsu risinājumi palīdz mākoņu, telekomunikāciju un kopvietošanas pakalpojumu sniedzējiem ar pārliecību raudzīties nākotnē. Uzzināt vairāk
   • Bankas kasieris bankas filiālē
    Banku un finanšu nozare Banku un finanšu nozarē strādājošiem klientiem mēs palīdzam panākt ilgtspējīgu izaugsmi, veikt riska pārvaldību un sekmīgi veikt pāreju uz digitalizāciju. Uzzināt vairāk

   Mūsu klientu stāsti — EcoStruxure™ IT

   • Animal Logic

    Ielūkojieties aizkulisēs, lai uzzinātu, kā mūsu ātri izvietojamais saliekamais datu centrs palīdz animācijas un vizuālo efektu studijai, kas nodrošina filmu “LEGO filma”, “Matrikss” un “Lielais Getsbijs” tapšanu.

   • Bainbridge Island School District

    EcoStruxure™ IT nodrošina izglītību lieliskā mācību vidē. Reāllaikā pārskatāmais tīkls ļauj pārraudzīt darbu visā skolā.

   • Telefónica

    Izmantojot EcoStruxure™ IT risinājumus, katrs uzņēmuma Telefónica Alcalá datu centra statīvs apstrādā iespaidīgus 14 kW, sniedzot uzticamus pakalpojumus. Uzziniet, kā uzņēmums Telefónica uzlaboja savu ražīgumu un rentabilitāti.

   • Internap

    Kopvietošanas pakalpojumu sniedzējs Internap uzstāda jaunu latiņu, apvienojot mūsu modulāros un izvēršamos izstrādājumus uzticamai malas pakalpojumu skaitļošanas jaudai ar specializētu datu centra infrastruktūras risinājumu.

   • Inovāciju samita vispasaules turneja

    Atklājiet mūsu inovāciju samitus un mācieties gūt panākumus strauji mainīgajā pasaulē! Pievienojieties nākamajam inovāciju samitam, kas norisināsies Parīzē no 5. līdz 6. aprīlim un kurā tiks apspriestas digitālās ekonomikas energoapgādes iespējas.

    Pievienojieties digitālajai revolūcijai!
    Default Alternative Text