Laipni aicināti Schneider Electric tīmekļa vietnē

Laipni lūdzam mūsu tīmekļa vietnē!

Varat izvēlēties citu valsti, lai skatītu pieejamo produkciju, vai apmeklēt mūsu globālo tīmekļa vietni, lai skatītu informāciju par uzņēmumu.

Izvēlieties citu valsti vai reģionu

TCSESM043F1CS0 attēlu etiķete Schneider Electric

Esošie produkti: ConneXium

Switches

TCSESM043F1CS0

TCSESM043F1CS0 attēlu etiķete Schneider Electric
Esošie produkti: ConneXium

Switches

TCSESM043F1CS0

Ethernet TCP/IP managed switch - ConneXium - 3TX/1FX - single mode

Rādīt vairāk raksturlielumus >
Pievienot sadaļai Mani produkti Noņemt no sadaļas Mani produkti

  • Main
    range of product
    ConneXium
    product or component type
    Ethernet TCP/IP managed switch
    concept
    Transparent Ready
    communication port protocol
    Ethernet TCP/IP
    port Ethernet
    100BASE-FX - 1 port(s) fiber optic
    10BASE-T/100BASE-TX - 3 port(s) copper cable
    maximum number of switches in cascade
    Unlimited
    Complementary
    integrated connection type
    Duplex SC fiber optic
    Shielded RJ45 copper cable
    transmission support medium
    Twisted shielded pairs cable CAT 5E for copper cable
    Single mode optical fiber for fiber optic
    attenuation
    16 dB 9/125 µm
    Ethernet service
    Configuration via web server
    Data stream control
    FDR
    IGMP Snooping
    Multicast filtering
    Priority port
    Rapid Scanning Tree Protocol (RSTP)
    Secure port
    SMTP V3
    SNTP client
    VLAN
    maximum number of switches in a ring
    50
    redundancy
    Redundant power supplies
    Redundant single ring
    Ring coupling
    [Us] rated supply voltage
    24 V
    supply voltage limits
    18...30 V AC SELV
    9.6...60 V DC SELV
    power consumption in W
    6.5 W
    electrical connection
    Removable connector 6 ways power supply
    mounting support
    35 mm symmetrical DIN rail
    marking
    CE
    local signalling
    1 LED fault
    2 LEDs P1 P2 power supplies
    1 LED ring manager
    1 LED stand-by
    1 LED per channel copper port activity
    1 LED per channel copper port status
    alarm output
    1 voltfree contact 1 A
    alarm function
    Power supply fault
    Switch fault
    Data link status
    Redundancy ring fault
    Ethernet cabling system
    TF switches
    width
    47 mm
    height
    131 mm
    depth
    111 mm
    product weight
    0.4 kg
    Environment
    ambient air temperature for operation
    0...60 °C
    relative humidity
    10...95 % without condensation
    IP degree of protection
    IP20
    standards
    EN/IEC 61131-2
    UL 1604 Class 1 Division 2
    UL 508
    CSA C22.2 No 213 Class I Division 2
    CSA C22.2 No 214
    product certifications
    C-Tick
    GL
    Offer Sustainability
    Sustainable offer status
    Green Premium product
    RoHS (date code: YYWW)
    REACh
    Product environmental profile
    Product end of life instructions
    Need no specific recycling operations
    Contractual warranty
    Warranty period
    18 months
  • Atpakaļ

    Valoda
    • English
    Katalogs
    Datums 
    Izmērs
    Pievienot sadaļai Mani dokumenti
    Datums  18.2.5
    Izmērs 1.7 MB
    Datums  17.14.12
    Izmērs 8.4 MB
    Lietotāja rokasgrāmata
    Datums 
    Izmērs
    Pievienot sadaļai Mani dokumenti
    Datums  18.23.5
    Izmērs 1.6 MB
    Datums  18.23.5
    Izmērs 2.2 MB
    Datums  18.23.5
    Izmērs 1 MB
    Datums  17.4.5
    Izmērs 4.6 MB
    Atbilstības deklarācija
    Datums 
    Izmērs
    Pievienot sadaļai Mani dokumenti
    Datums  18.6.8
    Izmērs 5.9 MB
    Produktu sastāvdaļu apraksts
    Datums 
    Izmērs
    Pievienot sadaļai Mani dokumenti
    Datums  18.22.1
    Izmērs 721 KB