Laipni aicināti Schneider Electric tīmekļa vietnē

Laipni lūdzam mūsu tīmekļa vietnē!

Varat izvēlēties citu valsti, lai skatītu pieejamo produkciju, vai apmeklēt mūsu globālo tīmekļa vietni, lai skatītu informāciju par uzņēmumu.

Izvēlieties citu valsti vai reģionu

  • Default Alternative Text

   Sniedziet savam mājoklim pelnītās pārvērtības

   Ieprieciniet sevi ar labāku mājokļa renovāciju un satriecošu pēcefektu, izmantojot drošākus, gudrākus un stilīgākus mājokļa risinājumus.

  • Default Alternative Text

   Jūsu mājoklis, drošāks nekā jebkad

   Padariet savu mājokli par drošāku vietu gan jūsu ģimenei, gan vērtīgam īpašumam, izmantojot pārbaudītus elektriskās drošības risinājumus.

   Uzzināt vairāk
  • Default Alternative Text

   Jūsu mājoklis, jūsu stils

   Ļaujiet savai personībai izpausties interjera dizainā, izmantojot daudzveidīgo, stilīgo, pieskaņojamo slēdžu un kontaktligzdu klāstu.

   Uzzināt vairāk
  • Default Alternative Text

   Jūsu mājoklis, patiesas ērtības

   Uzlabojiet savu mājokli, piešķiriet tam vairāk mājīguma, izmantojot viedos slēdžus, kontaktligzdas un apkures kontroli.

   Uzzināt vairāk

   Atjauniniet savu mājokli, uzlabojiet savu dzīves stilu

   Ir svarīgi, lai mājoklis būtu ne tikai estētisks, bet arī jūs tajā justos labi. Uzņēmumā Schneider Electric mēs radām inovatīvus risinājumus, kas uzlabo gan jūsu mājokļa izskatu, gan jūsu dzīves stilu, mazina rēķinus par elektrību, kā arī sargā jūsu ģimeni un atmiņas.

   Parbaudīts eksperts māju renovācijā

   Vairak kā 50 gadus pieredze māju renovāciju izstrādē ļauj piepildīt jusu dzīves telpu ar ar drošām, efektīvam un intuitīvam tehnoloģijam no gaismas slēdža līdz elektro sadalei.
   • Mūsu tehnoloģijas ir visur.

    Atklājiet, kā mūsu risinājumi nodrošina to, ka viss notiek (Life is On) it visur, ikvienam un jebkurā brīdī.

    Sākotnēji cits teksts

    Ģeniāli mājokļa risinājumi

    Mūsu produkti un risinājumi pasargā jūsu ģimeni un mājokli no nāvējoša elektrošoka un ugunsgrēka, kā arī pasargā jūsu elektroierīces no pārsprieguma. Mēs papildinām jūsu interjeru ar mūsu stilīgajiem slēdžiem, un padarām jūsu dzīvi vienkāršāku, mūsu ierīcēm piešķirot vairāk praktisku funkciju.

    Esiet mūsdienīgi

    Atklājiet rakstus par māju īpašniekiem un saņemiet jaunumus par mājokļu tendencēm, tehnoloģijām un labajām praksēm. Pievienojieties sarunai jau šodien!