Laipni aicināti Schneider Electric tīmekļa vietnē

Laipni lūdzam mūsu tīmekļa vietnē!

Varat izvēlēties citu valsti, lai skatītu pieejamo produkciju, vai apmeklēt mūsu globālo tīmekļa vietni, lai skatītu informāciju par uzņēmumu.

Izvēlieties citu valsti vai reģionu

  • Default Alternative Text

   Kādēļ Schneider Electric?

   Lieliski cilvēki padara Schneider Electric par lielisku uzņēmumu.

  Tā ir jūsu izvēle. Iespējas ir neierobežotas.

  Schneider Electric nodrošina platformu profesionālam un personīgam piepildījumam – augsta darba kultūra; darbinieku labklājība; unikālas un daudzveidīgas sadarbības komandas; rosinoši izaicinājumi; nepārtraukta iemaņu uzkrāšana utt.. Atrodiet jēgpilnu mērķi – strādājot inženierijā, izbraukuma pakalpojumu dienestā, pārdošanā vai pasaules apgādes ķēdē. Schneider vēlas jūsu talantu talantā, palīdzot mums visa centrā paturēt mūsu klientus...
  • Jēgpilns mērķis

   Mēs esam apņēmušies mūsu planētai nodrošināt uzticamu un drošu enerģiju. Šai enerģijai jābūt ilgtspējīgai, jo mums visā pasaulē ir jāmazina siltumnīcas efekta gāzu izmešu apjoms. Šī iespēja ir mūsu prioritāte.

   Ilgtspējība
   Default Alternative Text
  • Jēgpilns mērķis Apbalvojumi

   Mūsu klienti mūs katru dienu iedvesmo meklēt jaunus veidus, kā iedrošināt cilvēkus paveikt vairāk, izmantojot mazāk līdzekļu. Esam pagodināti, visā pasaulē saņemot atzinības un apbalvojumus efektivitātes, ilgtspējības, savienojamības, uzticamības un drošības jomās.

   Uzzināt vairāk
   Default Alternative Text
   ^
   • Unikāls uzņēmums

    Izcils uzņēmums ir tikai tik izcils, cik izcili ir tā cilvēki. Tādēļ mēs priecājamies par lielo daudzveidību un individualitāti, ko sniedz pasaules mēroga uzņēmums. Mēs vēlamies strādāt ar cilvēkiem, kuriem ir stāsts, ko stāstīt. Mūsu izcilo profesionāļu tīkls padara mūs par pasaules vadošo uzņēmumu energopārvaldības un automatizācijas nozarē.

    Kas mēs esam
    Default Alternative Text
   • Unikāls uzņēmums Mēs nodrošinām to, ka viss notiek (Life is On).

    Tiklīdz jūs ceļaties, esam augšā arī mēs. Jums nav tālu jāmeklē. Mūsu tehnoloģijas ir visur. Atklāj, ka viss notiek (Life is On).

   • Unikāls uzņēmums Dziesma, kura izglāba pasauli

    Iepazīstieties ar mūsu jaunās filmas zvaigzni – elektroinženieris parastā slimnīcā, kuram piemīt spējas, kas pārsniedz viņa iztēli.

   • Unikāls uzņēmums Tikai namu pārvaldnieks?

    Ieskatieties ciešāk! Skatieties, kā varonīgais namu pārvaldnieks un mīlīga lama kopīgiem spēkiem piepilda mazas meitenītes sapni.

    ^
    • Tehnoloģijas un elektronika

     Mūsdienu tehnoloģijām ir potenciāls mūs visus vienot – it visur, jebkurā brīdī. Mēs cenšamies šo savienojamību uzlabot, rodot risinājumus, kuri papildina un uzlabo cilvēku dzīvi. Mēs padarām pasauli vienotāku, efektīvāku, uzticamāku, drošāku un ilgtspējīgāku.
     • 11 000 R&D inženieru
     • ~10 000 aplikāciju un programmatūras inženieru
     • 20 000 patentu aktīvi vai iesniegti reģistrēšanai visā pasaulē

     Default Alternative Text
    • Tehnoloģijas un elektronika Informācija sastopas ar dabu

     Zaļā Kalna datu centru dzesē Norvēģijas fjordu vēsie ūdeņi. Sadarbībā ar dabu Schneider Electric palīdzēja Zaļajam Kalnam ietaupīt enerģiju un aizsargāt vidi – tā ļaujot par trešdaļu samazināt enerģijas patēriņu.

    • Tehnoloģijas un elektronika Iepazīstieties ar pasaules visilgtspējīgāko biroju ēku

     “The Edge” Amsterdamā, “Deloitte Netherlands” galveno biroju – tas radījis jaunus globālos kritērijus energoefektīvai biroju ēkas videi.

    • Tehnoloģijas un elektronika Tehnoloģiju izmantošana, lai tehnoloģiski savienotu cilvēkus ar dzīvniekiem

     Džona Dž. Šeda akvārija veiksmes stāsta izpēte – vides, kurā cilvēki veido saikni ar dzīvniekiem, izveidošana un uzturēšana.

     ^
     • Daudzveidība un iekļaušana

      Mēs augstu vērtējam atšķirības; zinot, kā daudzveidība mūs stiprina, mēs labāk varam palīdzēt saviem klientiem. Mūsu ētiskie darbā pieņemšanas standarti ne vien maina izpratni par to, kā mēs aicinām darbā mūsu darbaspēku, bet arī maina izpratni par mūsu attieksmi pret darbiniekiem citās valstīs. Mēs veicinām daudzveidību, kura mums nāk par labu, saglabājot kultūru, kurā paļaujamies uz darbiniekiem, kuri ir neatkārtojami, un atšķiras cits no cita.

      Lasīt vairāk
      Default Alternative Text
     • Daudzveidība un iekļaušana Atzinības un programmas

      Mūsu vadītājs Žans Paskāls Trikuā saņēmis atzinības balvu par dzimumlīdztiesības veicināšanu.

      Balvas piešķiršanas ceremonija Apvienoto Nāciju galvenajā mītnē Ņujorkā
      Default Alternative Text
     • Daudzveidība un iekļaušana

      Mūsu ētiskie darbā pieņemšanas standarti definē ne vien to, kā mēs rekrutējam darbaspēku, bet arī mūsu attieksmi pret darbiniekiem, kad esam viņus pieņēmuši darbā. Mēs veicinām daudzveidību, kura mums nāk par labu, saglabājot kultūru, kurā paļaujamies uz darbiniekiem, kuri ir neatkārtojami, un atšķiras cits no cita.

      Uzzināt vairāk
      Default Alternative Text
     • Daudzveidība un iekļaušana Daudzveidība ir biznesa imperatīvs

      “Uzņēmumiem ir izšķiroša loma, darbojoties kā “pārmaiņu aģentiem”, lai veidotu tādu pasauli, kurā dzimumlīdztiesība ir realitāte. Tas ir apņemšanās jautājums. Piemēra rādīšana un vīriešu iesaistīšana šādos izaicinājumos būs viena no manām galvenajām prioritātēm.” Žans Paskāls Trikuā, valdes priekšsēdētājs un vadītājs, Schneider Electric

      Uzzināt vairāk
      ^
      • Labklājība

       Labklājība ir noteikta par Schneider Electric 2020. gada stratēģisko prioritāti, ietverot holistisku skatījumu: fiziskā, garīgā, emocionālā un sociālā labklājība. Mūsuprāt, labklājība nozīmē būt veselam, laimīgam, un maksimāli izmantot savu enerģiju darbā un mājās.

       Default Alternative Text
      • Labklājība

       Mūsu labklājības programma ir attīstīta, sākumā iesaistot visus darbiniekus un izmantojot pasaules mēroga kopresursēšanas iniciatīvu. Rezultātā izvirzījām piecas galvenās darbības jomas:
       • veselība un labsajūta – rosināt veselīgus paradumus un dzīvesveidu 
       • elastība darbā – labāk iekļautai darba dzīvei
       • Cool Sites – pievilcīgas un enerģiju raisošas darbavietas
       • līderi – uzņēmuma 2000 labākajiem vadītājiem apmācība par labklājību veicinošu labo praksi
       • kultūra – labklājība ir ietverta mūsu DNS

       Default Alternative Text
       ^
       • Augsta veiktspēja

        Mēs atalgojam savus cilvēkus, ja viņi ir tieši, atvērti, aizrautīgi, efektīvi un met izaicinājumu esošajam stāvoklim. Mēs pārveidojam mūsu pārzinātās nozares, atstājot mūsu uzticamo risinājumu pazīšanās zīmi.

        Default Alternative Text
       • Augsta veiktspēja

        Mēs pārveidojam mūsu pārzinātās nozares, atstājot mūsu uzticamo risinājumu pazīšanās zīmi. Kā esam sasnieguši šo augsto līmeni un reputāciju? Mēs esam pārņemti ar saviem klientiem. Mūsu cilvēki tiek atalgoti par to, ka ir inovatīvi, ātri un ģeniāli... taču viņu galvenā motivācija vienmēr ir klients.

        Default Alternative Text
        ^
        • Patiesa līderība

         Līderi iedvesmo veikt lielus darbus; mēs meklējam lieliskus līderus. Šo cilvēku uzdevums ir nepārtraukti attīstīt izcilus darbiniekus. Mūsu progresīvās domas līderība enerģijas, efektivitātes, ilgtspējības un automatizācijas jomās ir daļa no tā, kas mūs padara pamanāmus visā pasaulē.

         Izpildkomiteja
         Default Alternative Text
        • Patiesa līderība Viens no pasaules ietekmīgākajiem cilvēkiem

         Žans Paskāls Trikuā, Schneider Electric priekšsēdētājs un vadītājs, ir viens no pirmajiem CAC 40 uzņēmumu vadītājiem, kuri pievienoti LinkedIn ietekmīgāko cilvēku sarakstam (500 labākie visā pasaulē). LinkedIn ietekmīgāko cilvēku lokā ir Bils Geitss un Ričards Brensons.

         Sekojiet mūsu vadītājam LinkedIn
         Default Alternative Text
        • Patiesa līderība Apņemšanās cīnīties pret klimata pārmaiņām

         Žans Paskāls Trikuā piedalījās 2015. gada Klimata konferencē (COP21) Parīzē – lai apliecinātu savu atbalstu cīņā pret klimata pārmaiņām.

        • Patiesa līderība Inovācijas visos līmeņos

         Schneider Electric vadītājs Žans Paskāls Trikuā stāstīja par Schneider inovācijām visos līmeņos: enerģijas un automatizācijas jauna izpratne pasaulei, kura ir vairāk elektrificēta, dekarbonizēta, decentralizēta un digitalizēta – nodrošinot to, ka Dzīve ir ieslēgta it visur, ikvienam un jebkurā brīdī.

         ^
         • Patiesa ticība cilvēkiem

          Cilvēki nodrošina mūsu nākotni. Mēs uzņemamies šo bezbailīgo domātāju un drosmīgo sapņotāju riskus. Mēs esam zeļošs kolektīvs – uzņēmums, kas aug kopā. Šie panākumi gūti savstarpējas uzticības dēļ. Mūsu cilvēkus iedrošina mūsu ticība viņu spējām, un viņi savukārt papildina mūsu uzņēmuma personības iezīmes.

          Default Alternative Text
         • Patiesa ticība cilvēkiem Mācīšanās un attīstība

          Schneider Electric Universitāte piedāvā plašu programmu klāstu personīgai un profesionālai izaugsmei.
          Viegli pieejamas mācīšanās iespējas tiek saskaņotas ar individuālajām un uzņēmuma vajadzībām, nodrošinot to, ka mūsu cilvēki ir efektīvi savās pašreizējās un nākotnes lomās.

          Default Alternative Text
         • Patiesa ticība cilvēkiem Enerģijas Universitāte

          Enerģijas Universitāte ir mūsu BEZMAKSAS tiešsaistes izglītības resurss profesionāļiem. Tā piedāvā vairāk nekā 200 kursus par energoefektivitātes un informācijas centru tēmām. Pievienojieties Enerģijas Universitātei šodien!

          Uzzināt vairāk
          Default Alternative Text
         • Patiesa ticība cilvēkiem Marco Polo programma

          Programma Marco Polo ir iemaņu attīstības, vadītāju apmācības un kultūras apmaiņas pasākumu apvienojums. Šis piedzīvojums izvēlētajiem darbiniekiem sniedz iespēju dzīvot ārzemēs, viņiem sagatavojoties vadītāja lomai.

          Default Alternative Text
          ^